Nëna shpëton patën nga shqiponja duke mbajtur fëmijën në gji (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nëna shpëton patën nga shqiponja duke mbajtur fëmijën në gji (FOTO)

NULL NULL
29/06/2022

Cait Oakley është cilësuar si heroinë pasi videoja e shpëtimit të saj të guximshëm të patës Frankie u bë virale.

Nëna e tre fëmijëve u kap nga një kamerë sigurie të aktivizuar jashtë shtëpisë së saj teksa nxitoi për ta shpëtuar Frankie pasi pa një shqiponjë duke e sulmuar atë jashtë oborrit të shtëpisë në North Sannich, Kanada.

Përplasja me shqiponjën u zhvillua me Cait që u përpoq të shmangte shqiponjën dhe duke mbajtur ende fëmijën e saj katërmuajsh në gji.

Shqiponja mund të shihet duke kapur patën nga qafa dhe duke e tërhequr zvarrë në tokë ndërsa Cait dëgjohet duke bërtitur në sfond.

Pastaj Cait, e veshur vetëm me brekët e bashkëshortit të saj, vrapon drejt shqiponjës, duke e larguar nga Frankie, transmeton Klankosova.tv.

eagle

goose