“Nëna ka pas merak me më thënë idiote”, thotë Xhuli, por pse? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëna ka pas merak me më thënë idiote”, thotë Xhuli, por pse? (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 09:44

Xhuli ka zbuluar natën vonë se nëna e saj gjithmonë e thërriste “Idiote”.

Ajo i tregoi Stresit dhe Brunos se pasi nëna e thërriste shpesh kështu, vendosi të hynte dhe të hulumtonte më tepër për kuptimin e kësaj fjale.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar se çka gjeti Xhuli.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.