Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nëna ime brengoset për mua çdo herë sa dalë nga shtëpia”, ka thënë Stresi (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 15:16

Stresi sot ka folur me Brunon për nënën e vet. Ai tregoi se ajo merakoset për të sa herë që ai del nga shtëpia.

“Më thotë se mendon me kë rri, a ha bukë, apo mos më ndodh ndonjë gjë, apo problem”, ka thënë Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.