Në Tiranë, gjendet një fëmijë i humbur - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Tiranë, gjendet një fëmijë i humbur

NULL NULL
14/05/2015
Policia e Tiranës ka gjetur paraditen e së enjtes një fëmijë të vogël i cili kishte humbur, pranë Rrugës së Barrikadave të kryeqytetit.

Policia ka njoftuar se i mituri është 3-4 vjeç, ai nuk flet dhe është i veshur me pantallona të shkurtra ngjyrë blu dhe atlete.

Policia njofton familjarët se fëmija ndodhet në ambientet e komisariatit numër 3 të kryeqytetit.