Në protestë edhe Rufki Suma e Fadil Nura - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në protestë edhe Rufki Suma e Fadil Nura

NULL NULL
29/05/2015

Në protestën që është duke u mbajtur para Kuvendit të Republikës së Kosovës, të pranishëm janë edhe Kryetari i Hanit të Elezit, Rufki Suma, dhe Nënkryetari i Komunës së Skenderajt, Fadil Nura, transmeton Klan Kosova.

Përmes kësaj proteste, të organizuar nga organizatat e dala nga lufta e UÇK-së po e kundërshtojnë themelimin e Gjykatës Speciale .