Në Prishtinë hapet panairi për turizëm - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Prishtinë hapet panairi për turizëm

NULL NULL
18/12/2015

Në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishinë sot do të hapet panairi për turizëm, “eKSplorer – Destinacion për Turizëm dhe Aventurë”.

Ky panair ka për qëllim kryesor promovimin e vendeve turistike dhe aktiviteteve në natyrë, duke ofruar informacione si dhe vetëdijësimin e qytetarëve, transmeton Klan Kosova.