Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Prishtinë hapet panairi për turizëm

NULL NULL
18.12.2015 08:36

Në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishinë sot do të hapet panairi për turizëm, “eKSplorer – Destinacion për Turizëm dhe Aventurë”.

Ky panair ka për qëllim kryesor promovimin e vendeve turistike dhe aktiviteteve në natyrë, duke ofruar informacione si dhe vetëdijësimin e qytetarëve, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.