Në Ozdrim banorët janë të rrezikuar nga shpejtësia e veturave (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Ozdrim banorët janë të rrezikuar nga shpejtësia e veturave (VIDEO)

NULL NULL
11/01/2020

Në fshatin Ozdrim iu mor jeta një vajze 8 vjeçare si pasojë e një aksidenti trafiku javën e kaluar.

Por, kjo rrugë ku ndodhi aksidenti po del të jetë problematike, njofton Klan Kosova.

Banorët thonë se në të vozitësit i ngasin makinat me shpejtësi të madhe dhe se disa herë kanë ndodhur aksidente.

Kronikë nga Haris Ademi