Në një xhami në Drenas vidhet arka e bamirësisë me 500 euro - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në një xhami në Drenas vidhet arka e bamirësisë me 500 euro

NULL NULL
13.05.2023 08:43
policia

Imami i xhamisë në fshatin Kizharekë të Drenasit ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë hyrë në xhami dhe kanë vjedhur arkën e bamirësisë që kishte 500 euro.

Ai mes tjerash ka thënë se vlera e dëmit të derës arrin rreth 970 euro, njofton Klankosova.tv.

Në raportin 24 orësht të policisë nuk raportohet për të arrestuar teksa rasti është duke u hetuar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.