Në një sallë të dasmave në Pejë e vjedhin kasafortën me para - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në një sallë të dasmave në Pejë e vjedhin kasafortën me para

NULL NULL
28.03.2023 08:49
Kasaforte

Një person ka raportuar se në një sallë të dasmave në Pejë të hënën, disa persona të panjohur e kanë vjedhur kasafortën, në të cilën kishte një shumë të konsiderueshme parash.

Në raportin e policisë thuhet se njësitë policore janë duke hetuar rastin, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.