Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Mitrovicën e veriut, vjehrra e rrah nusen

NULL NULL
01.06.2023 10:01
rrahje

Një grua ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në Mitrovicën e veriut, në shtëpinë e viktimës.

Policia raporton se rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes palëve të përfshira.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.