Në minutën e 10-të, tifozët e Barcelonës brohorasin “Messi, Messi, Messi” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në minutën e 10-të, tifozët e Barcelonës brohorasin “Messi, Messi, Messi” (VIDEO)

NULL NULL
05.04.2023 21:30

Përderisa po luhet El Clasico mes Barcelonës dhe Real Madridit, tifozët e Barcelonës kanë filluar të brohorasin “Messi, Messi, Messi”, kur u shënua minuta e 10-të e këtij takimit, si një thirrje që legjenda e klubit të kthehet.

Thirrja e tifozëve vie pasi zërat për një kthim të Messit në Barcelonë janë shtuar.

Ndërkohë, pozita e Messit në PSG është turbulluar, pas eliminimit nga Champions League, me tifozët parisienë që kritikat i kanë drejtuar drejt argjentinasit për këtë mossukses.