Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Koshtovë të Mitrovicës kamioneta godet biçiklisten

NULL NULL
14.03.2023 11:03

Në fshatin Koshtovë, rruga Zubin Potok-Mitrovicë, pasditen e së hënës një person duke e drejtuar automjetin tij (kamionetë), nga pakujdesia e ka goditur biçiklisten – viktimën femër, të cilës i ka shkaktuar lëndime trupore.

Organet e rendit njoftojnë se viktima pas pranimit të ndihmës së parë në Mitrovicë, është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor. Rasti në procedurë hetimore.

 

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.