12:23, 25 Maj 2016

MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër reperët më të pëlqyer të audiencës shqiptare.

Për fansat e tyre ata shumë shpejtë do të sjellin albumin e tyre të ri “Rapsodët n’Rap t’Sodit”.

Kresha në profilin e tij në Instagram, të mërkurën e ka bërë me dije se albumi do të jetë në shitje duke filluar nga data 8 korrik e këtij viti, transmeton Klan Kosova.

Para pak ditësh, dyshja e reperëve kanë lansuar një këngë të re të quajtur “Ky tipi”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë