9:00, 16 Tetor 2019

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri.

Kënga me titull “You Can’t Stop the Girl”, është lëshuar mbrëmë në YouTube dhe në videoklipin e saj shfaqet edhe aktorja Angelina Jolie, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se Bebe dhe Angelina u takuan për herë të parë para disa javësh në një event të rëndësishëm nga i cili këngëtarja me prejardhje shqiptare u shpreh e lumtur për takimin me yllin e filmit.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë