Në këtë pjesë të kryeqytetit nesër s'do të ketë rrymë

Në këtë pjesë të kryeqytetit nesër s’do të ketë rrymë

NULL NULL
2 months më parë

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se të shtunën nga ora 10:00 deri 10:05 dhe 14:55 deri ora 15:00 do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në rrugën ‘’Ilir Konushefci’’, transmeton Klankosova.tv

Kjo do të ndodhë si pasojë e disa punimeve që KEDS është duke realizuar në këtë rrugë.