Në kërkim 22 vjeçari nën akuza për përdhunim dhe vjedhje - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në kërkim 22 vjeçari nën akuza për përdhunim dhe vjedhje

NULL NULL
11/08/2015

Një 22-vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë dëshirës së një vajze.

Policia e Elbasanit bën me dije se shtetasi me inicialet F. S., 22 vjeç, banues në fshatin Manëz Durrës, është denoncuar nga shtetasja E. K. 24 vjeç për përdhunim dhe vjedhje.

Ajo pretendon se 22-vjeçari i ka marrë asaj një telefon celular dhe një sasi lekësh. Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.