"Në gjep të vogël të shti, s'merrem me ty se je i parëndësishëm", i thotë Xhuli-Artanit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Në gjep të vogël të shti, s’merrem me ty se je i parëndësishëm”, i thotë Xhuli-Artanit (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 19:17

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka pasur një përplasje goxha të nxehtë me Artanin, e ku në ndihmë i erdhi Stresi.

Në një prej momenteve të diskutimit të zëshëm, Xhuli ia ka bërë me dije Artanit se nuk e numëron si konkurrent të fortë.

“Artan unë nuk merrem me ty hiç sepse nuk je i rëndësishëm. Nejse mos të të jap marketing. Ty në gjep të mbaj”, i ka thënë Xhuli, pos tjerash Artanit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.