Në gjendje të dehur një person ia vuri flakën shtëpisë së vet në Pejë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në gjendje të dehur një person ia vuri flakën shtëpisë së vet në Pejë

NULL NULL
26.03.2023 09:09
shtepia e djegur

Një person dyshohet se ia ka vënë flakën shtëpisë së vet në fshatin Raushiq të Pejës, të shtunën rreth orës 22.

Sipas policisë, i dyshuari ishte në gjendje të dehur në momentin e kryerjes së kësaj vepre.

Përveç dëmeve materiale, nuk është raportuar për të lënduar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ia ka vënë flakën shtëpisë së tij Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante policore si dhe zjarrfikësit. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS