Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në dy pavijone të Burgut të Dubravës gjendet marihuanë

NULL NULL
11.04.2018 09:26

Në Burgun e Dubravës në Pejë, është gjetur sasi droge.

Kështu njofton policia përmes raportit 24 orësh, duke iu referuar rastit të një muaji më parë, saktësisht të datës 12 mars të këtij viti, përcjell Klan Kosova.

Aty thuhet se në dy pavijone të burgut është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike e llojit marihuanë, me peshë prej një grami.

Ky thuhet se është duke u hetuar./Klan Kosova/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.