Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ne dy ishim bashkë, çka kemi me bë”, Alba e pyet Mirdonin ndërsa përgjigja e tij ishte epike (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 01:57

Alba e ka pyetur Mirdonin se “ne dy ishim bashkë., çka kemi me bë”, gjatë një bisede që ata patën.

Përgjigja e Mirdonit ishte epike duke i thënë “në dhomë  të fjetjes”, njofton Klankosova.tv.

Pas kësaj përgjigje, banorët që ishin me Albën e Mirdonin, Santiana dhe Ardin plasën të qeshurat.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.