Ndryshoni pamjen vetëm me një shall (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndryshoni pamjen vetëm me një shall (VIDEO)

NULL NULL
09/04/2018

Kur pamjes suaj ia shtoni një shall, pa dyshim se do të dukeni shumë më bukur dhe me më shumë stil.

Të gjithë ne e dimë që ka shumë mënyra interesante për të lidhur një shall. Krejt çfarë u duhet është që të keni një ide, për ta lidhur shallin në mënyrën që ju e dëshironi ose që i përshtatet stilit dhe veshjes suaj.

Por çfarë nëse u themi se shallin mund ta shndërroni në fustan, fund, bluzë apo edhe çantë?

Më poshtë gjeni një video ku mund të shihni se si për pak minuta mund të krijoni veshje unike nga vetëm një shall, transmeton Klan Kosova.