Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndryshoni buzëqeshjen tuaj – mos i bini pishman për mbajtjen e protezave

NULL NULL
19.11.2023 10:51

Disa njerëz mendojnë se vitet e fëmijërisë dhe adoleshencës janë periudhat më të mira për të mbajtur proteza. Kjo është pjesërisht e vërtetë.

Mosha 10-14 vjeç është ndoshta koha më e mirë për këtë. Por njerëzit më të mëdhenj nuk duhet të heqin dorë nga ëndrra e tyre për të pasur një buzëqeshje perfekte. Atë mund të filloni në çdo kohë.

Bright Side i ka përmbledhur disa shembuj me fotografi ku tregohet se protezat mund t’i vendosini edhe në moshën 50 vjeçare./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.