Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndonëse s’kanë raporte fort të mira, Andi përgatit mëngjes për Atdheun (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 12:07

Ndonëse nuk kanë raporte shumë të mira për shkak të disa keqkuptimeve që kanë pasur jashtë, Andi ka përgatitur sot mëngjesin për Atdheun.

Për këtë e ka falënderuar ky i fundit i cili së fundmi ka pasur një problem shëndetësor.

Ndiqni videon.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.