14:02, 29 Qershor 2020

Mesfushori i Levante-s, Enis Bardhi, ka dalë si caku më i ri i Arsenalit, sipas raportimeve nga spanjollja, Onda Deportivo.

Ky medium pohon që Topçinjtë tashmë kanë çuar ofertë për 25 vjecin, i cili po ashtu ka ngjallur interesimin e një klubi nga Bundesligfa.

Bardhi u transferua te Levante më 2017 nga Ujpest-i i Hungarisë, dhe ka realizuar katër gola e tri asistime në 26 paraqitje në La Liga këtë sezon.

Konkurs Pune

Lexo më shumë