Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndiqeni live “Shija e Anës n’Deti” , të fundit për këtë sezon

NULL NULL
07.07.2024 10:44
Shija e Anës me Blendi Salaj
Shija e Anës me Blendi Salaj

Si çdo të diel emisioni “Shija e Anës” sjellë vetëm energji pozitive e të ftuar pozitiv, edhe sot vazhdon me një tjetër episod të tillë.

Kjo është e fundit për këtë sezon dhe e fundit nga cikli i pesë episodeve nga deti, “Shija e Anës n’Deti”.

Klikoni në linkun më poshtë për të parë episodin live me të ftuarin e fundit, gazetarin, aktivistin shoqëror e influencerin, Blendi Salaj.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.