Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndiqeni – Gani Gërmia bëhet gati për emisionin e radhës, kë do ta ketë mysafir sonte? (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 18:13

Edhe pak minuta kanë mbetur për të filluar emisioni i Gani Gërmisë brenda shtëpisë më të madhe në vend, Big Brother VIP Kosova 2.

Ai sonte të ftuar e ka banorin më të ri të shtëpisë, Domenikun apo ndryshe siç e ka prezantuar veten si “Shqiptari i Zi”.

Komediani i ka bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme për të filluar emisonin pas disa ndërprerjeve që i pati. Ai kishte për ta mbajtur emisonin të martën e por e anuloi pasi Meti u përjashtua nga BBVK2.

Ndërkaq, edhe para një jave e pati anuluar emisonin pasi Buci nuk kishte pranuar t’i shkonte si mysafir për shkak se nuk e kishte prej të ftuarve të parë.

Sonte mund ta ndiqni emisonin në të dyja kanalet e Art Motion ku transmetohet Big Brother VIP Kosova 2./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.