22:58, 26 Janar 2020

Ndeshja e basketbollit mes Denver Nuggets dhe Houston Rockets ka nisur me një minutë heshtje në nderim të ikonës së basketbollit Kobe Bryant, i cili vdiq sot në një aksident me helikopter.

Mësohet se pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidentit, në mesin e të cilave ishte edhe vajza e tij Gianna Maria Onore, njofton Klan Kosova.

Dyshohet se helikopteri me të cilin po udhëtonin viktimat është përfshirë nga zjarri dhe kështu ka ardhur deri tek rrëzimi i tij.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë