10:38, 11 Shtator 2019

Gjatë ndeshjes së mbrëmshme midis Kombëtares së Anglisë dhe të Kosovës, trajneri i kësaj të fundit ka pasur disa momente kur është shprehur i zemëruar.

Një nga këto reagime nuk i ka shpëtuar syrit të kamerave dhe është bërë bujë nëpër rrjetet sociale, njofton Klan Kosova.

Ai shihet i zemëruar duke bërtitur “tmerr”, dhe në momentin që e kupton se po gjirohet nga kamera, fillon të buzëqeshë.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë