Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërtimtarët me zhurmë e nisin protestën

NULL NULL
23.04.2015 10:56

Ndërtimtarët kanë filluar protestën rrugëve të Prishtinës me mjete të rënda dhe duke përdorur sirenat.

Ata po mbajnë në duar pankartat “pa ndërtim s’ka zhvillim” “Stop shkeljeve të ligjit, Liburn ikë’.

Ata janë nisur nga rrethi kryesor i qytetit dhe nga Veterniku për të vazhduar protestën para Komunës së Prishtinës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.