Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërron jetë Nanny Pat

NULL NULL
16.12.2015 13:10

Ylli i “Towie” Nanny Pat, ka ndërruar jetë.

80 vjeçarja, gjyshja e Mark dhe Jessica Wright, e cila ishte shumë e njohur për rolet në episodet e ITVBe, vdiq nga një sëmundje e shkurtër.

Familja Wright e kanë konfirmuar këtë lajm nëpërmjet një deklarate të lëshuar sot.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë se e dashura jonë Nanny Pat ka vdekur mëngjesin e sotëm pas një sëmundje të shkurtër”.

Nanny ishte e martuar me bashkëshortin e saj Charlie për 52 vite, transmeton Klan Kosova.

Kur foli për sekretin e një martese të lumtur, ajo tha: “Merruni vetëm me jetën tuaj..”.

Pas lajmit për vdekjen, shumë fansa kanë shkruajtur nëpërmjet Twitteri duke thënë “Zemra më është thyer…Pusho e qetë Nanny Pat”, “Jam në shok, pusho e qetë gruaja më e mirë në botë, Towie nuk do të jetë më njejtë”.

GettyImages-496303418

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.