Ndërron jetë ish-zëvendësministri Shpetim Rudi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërron jetë ish-zëvendësministri Shpetim Rudi

NULL NULL
17/08/2019

Ka ndërruar jetë ish-zëvendësministri i ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Shpetim Rudi.

I ndjeri ka qenë edhe kryetar i degës së AKR-së në Gjakovë për disa vite si dhe këshilltar i asamblesë komunale, njofton Klan Kosova.

Rudi gjithashtu ka kontribuar në sferën ekonomike dhe politike të qytetit të Gjakovës dhe me gjerë.

Varrimi i të ndjerit do të behët nesër (18.08.2019) në ora 14:00 në varrezat e qytetit në Gjakovë.

klankosova.tv