15:28, 31 Janar 2019

Ka ndërruar jetë aktori hollivudian Dick Miller.

Aktori i njohur për rolet e tij në filmat “Gremlins” dhe “Terminator” ka vdekur në moshën 90-vjeçare, transmeton Klan Kosova.

Ai la pas vetës bashkëshorten e tij Lainie, vajzën Barbara dhe mbesën Autumn.

Dick Miller dead

Image result for Dick Miller terminator

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë