Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërrohet dy herë brenda natës

NULL NULL
30.05.2015 11:03

Duket se Rita Ora e ka shumë të rëndësishme të duket bukur dhe e veçantë.

Në mbrëmje ajo ishte e veshur e tëra në të zeza. Në një palë pantallona të ngushta dhe një bluzë të zezë ajo dukej mjaft thjeshtë por bukur.

Mirëpo, brenda pak orësh, kur ajo shkoi në ndjenjën e modeles Daisy Lowe’s në klub në perëndim të Londrës, ishte e veshur e tëra në “denim”.

Rrobat e saj ishin të veçante dhe origjinale, pikërisht të stilit të Ritës. /klankosova.tv

ritaaaa ritaa

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.