Ndërrohet dy herë brenda natës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërrohet dy herë brenda natës

NULL NULL
30/05/2015

Duket se Rita Ora e ka shumë të rëndësishme të duket bukur dhe e veçantë.

Në mbrëmje ajo ishte e veshur e tëra në të zeza. Në një palë pantallona të ngushta dhe një bluzë të zezë ajo dukej mjaft thjeshtë por bukur.

Mirëpo, brenda pak orësh, kur ajo shkoi në ndjenjën e modeles Daisy Lowe’s në klub në perëndim të Londrës, ishte e veshur e tëra në “denim”.

Rrobat e saj ishin të veçante dhe origjinale, pikërisht të stilit të Ritës. /klankosova.tv

ritaaaa ritaa