Ndërpritet seanca në shenjë solidarizimi ndaj Haradinajt - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërpritet seanca në shenjë solidarizimi ndaj Haradinajt

NULL NULL
02/03/2017

Ndërpritet seanca parlamentare në shenjë solidariteti me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ndërprerjen e seancës e kanë kërkuar dy grupet paralementare, LDK dhe PDK, njofton Klan Kosova.