Ndërpritet ndeshja mes Trepçës dhe Prishtinës, pas hedhjes së gjësendeve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërpritet ndeshja mes Trepçës dhe Prishtinës, pas hedhjes së gjësendeve

NULL NULL
14.01.2023 18:30

Është ndërprerë ndeshja mes Trepçës dhe Prishtinës, në kuadër të Prince Caffe Superligës së Kosovës në basketboll.

Deri te ndërprerja e ndeshjes ka ardhur, pas hedhjes së gjësendeve nga tifozët e Trepçës, njofton Klankosova.tv.

Loja është ndërprerë në fund të çerekut të tretë, ku Prishtina është duke fituar me rezultat 72-36.