Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndërpritet ndeshja mes Bashkimit dhe Trepçës, tifozët gjuajnë me karrige në parket

NULL NULL
26.02.2023 17:51

Është ndërprerë ndeshja mes Bashkimit dhe Trepçës, në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll.

Deri te ndërprerja ka ardhur, pasi tifozët e Bashkimit gjuajtën me karrige në parket ndaj lojtarëve të Trepçës, njofton Klankosova.tv.

Trepça është duke fituar me rezultat 43-34, teksa kanë mbetur edhe dy minuta lojë në çerekun e dytë.

Ndryshe, këto ndërprerje të ndeshjeve janë bërë thuajse të zakonshme, pasi pothuajse në çdo xhiro po ka probleme të tilla.

Kujtojmë, takimi është duke u zhvilluar në sallën “13 Qershori” në Suharekë, meqë palestra në Prizren “Sezai Surroi” është në rinovim. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.