Nderohet Kabashi, i vrarë në Kumanovë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nderohet Kabashi, i vrarë në Kumanovë

NULL NULL
26/05/2015

Valon Kabashi, njëri nga të vrarët në konfliktin e Kumanovës, është pritur dhe nderuar nga banorët e fshatit të tij, Opterushë.

Trupi i tij ka mbërritur në këtë fshat rreth orës 09:00 .

Valoni bashkë dhe me 7 të tjerët të rënë në konfliktin e Kumanovës do të varroset sot në orën 17:00 në varrezat e Prishtinës, raporton KosovaPress.