Nderohet jeta dhe vepra e komentatorit sportiv, Milaim Krasniqit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nderohet jeta dhe vepra e komentatorit sportiv, Milaim Krasniqit (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 20.12.2022 19:30

Të martën në mëngjes është mbajtur mbledhja përkujtuese për nder të një prej kontribuuesve më të mëdhenj të gazetarisë sportive në Kosovë, Milaim Krasniqi, i cili ndërroi jetë të premten.

Për të me shumë emocione folën familjarë, miq e kolegë të Milaim Krasniqit.

Milaim Krasniqi vdiq në moshën 53-vjeçare nga sëmundja e kancerit, ndërsa varrimi i tij është bërë të martën pasdite në vendlindjen e tij, në fshatin Makoc të Prishtinës.