12:00, 16 Nëntor 2019

Kyle Martino dhe Eva Amurri Martino po ndahen.

Aktorja shtatzënë 34 vjeçare dhe futbollisti 38 vjeçar, njoftuan lajmin të premten në mëngjes, transmeton Klan Kosova.

Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë që është djalë.

“Familja jonë po fillon një rrugë të re. Pas një konsiderate të madhe dhe duke punuar në marrëdhënien tonë, ne kemi marrë vendimin e vështirë për t’u ndarë si çift. Ne jemi të përkushtuar për të rritur fëmijët tanë si miq të ngushtë dhe partnerë të thellë dhe kemi shumë respekt për njëri-tjetrin”, kanë thënë ata përmes një deklarate.

“Ne kemi kuptuar me kalimin e kohës se rruga më e mirë drejt lumturisë për ne si familje është në këtë drejtim të ndryshëm, dhe shpresojmë që të fillojmë përpara në një marrëdhënie të re të bukur. Ne e vlerësojmë mbështetjen dhe mirëkuptimin tuaj ndërsa drejtojmë këtë tranzicion të ri”.

Ata u martuan në tetor të vitit 2011.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë