Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndahen pas 18 vitesh Guy Pearce dhe Kate Mestitz

NULL NULL
13.10.2015 20:20

Guy Pearce dhe gruaja e tij që prej 18 vitesh Kate Mestitz janë ndarë, këtë lajm e konfirmoi aktori në llogarinë e tij në Twitter.

“Është e vërtetë, Kate dhe unë jemi ndarë. Na vjen keq por ne nuk mund të ishim të afërt më. Ne do ta duam njëri tjetrin tërë jetën”, shkroi 48 vjeçari, transmeton Klan Kosova.

“Kate dhe unë gjithmonë do ta duam njëri tjetrin dhe do të jemi miq të mirë. Askush nuk e di se sa më bën mua për Kate. Gjithmonë do të jemi mirënjohës për njëri tjetrin dhe do të kemi respekt të përbashkët. Fatkeqësisht ka ardhur koha t’i ndajmë rrugët tona”, shtoi ai në Sydney Morning Herald.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.