Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndahen Einxhel dhe DJ Dagz? (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2022 07:58

Tash e disa ditë në media qarkullon lajmi se DJ Dagz dhe Einxhel janë ndarë.

Për shkak të turit të koncerteve të Dagz dhe PM, çifti u detyrua të shkëputej pak dhe kaq mjaftoi që të nisin spekulimet.

Si qëndron e vërteta? E kuptoni në materialin më poshtë të përgatitur nga Prive.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.