9:00, 12 Janar 2019

Brie Larson dhe i fejuari i saj Alex Greenwald janë ndarë pas tri vjetësh fejesë, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 29-vjeçare dhe muzikanti 39-vjeçare, u fejuan në maj të vitit 2016 pas disa vitesh në lidhje.

“Ata kanë ndarë rrugët por mbeten miq të ngushtë”, ka thënë një burim për People.

Pasi u fejuan, çifti e mbajti lidhjen shumë private por nuk munguan në ngjarje të mëdha.

Brie dhe Alex akoma nuk kanë folur rreth ndarjes.

Konkurs Pune

Lexo më shumë