NBA: Kings dhe Heat fitojnë pas vazhdimeve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

NBA: Kings dhe Heat fitojnë pas vazhdimeve (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 12.02.2023 11:02

Në mëngjesin e së dielës me kohën tonë lokale, janë zhvilluar 9 ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Brooklyn Nets vs Philadelphia 76ers 98-101,

Charlotte Hornets vs Denver Nuggets 105-119,

Washington Wizards vs Indiana Pacers 127-113,

Atlanta Hawks vs San Antonio Spurs 125-106,

New York Knicks vs Utah Jazz 126-120,

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls 97-89,

Golden State Warriors vs Los Angeles Lakers 103-109,

Orlando Magic vs Miami Heat 103-107 dhe

Sacramento Kings vs Dallas Mavericks 133-128.

Heat triumfoi pas vazhdimeve ndaj Magic, pasi koha e rregullt përfundoi barabartë 97-97. Në kohën shtesë fituan edhe Kings ndaj Mavericks, pasi koha e rregullt përfundoi me shifrat 114-114.