NBA: Grizzlies e ndërprejnë serinë negative (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

NBA: Grizzlies e ndërprejnë serinë negative (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 30.01.2023 08:19

Të hënën në mëngjes me kohën tonë lokale, kanë përfunduar tri ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Cleveland Cavaliers vs Los Angeles Clippers 122-99,

Milwaukee Bucks vs New Orleans Pelicans 135-110 dhe

Memphis Grizzlies vs Indiana Pacers 112-100.

Grizzlies të udhëhequr nga Ja Morant, e ndërprenë serinë negative prej 5 humbjeve radhazi.