Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

NBA, fitojnë Heat e Nuggets teksa Hornets triumfojnë në trilerin kundër Celtics

NULL NULL
21.11.2023 07:44

Mbrëmë janë zhvilluar tetë ndeshje në NBA, ku spikati ndeshja midis Charlotte Hornets dhe Boston Celtics.

Ajo shkoi në shtesë dhe përfundoi me fitoren e vendësve, 121:118.

Denver Nuggets mezi fitoi kundër skuadrës më të dobët në ligë, Detroit Pistons, 103:107.

Një breshëri koshash pati në Washington, ku Washington Wizards u mundën në shtëpi nga Milwaukee Bucks, 129:142.

Miami Heat fitoi ndaj Chicago Bulls, 100:118, teksa Minnesotta Timberwolves ndaj New York Knicks, 117:100.

New Orleans Pelicans mundën thellë Sacramento Kingsat, 129:93,  ashtu si edhe Los Angeles Clippers, San Antonio Spursat, 99:124.

Në fund Golden State Warriors fituan kundër Houston Rockets me rezultat 121:116.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.