NBA: Edhe Nets mposhtin Lakers (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

NBA: Edhe Nets mposhtin Lakers (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 31.01.2023 07:57

Të martën në mëngjes me kohën tonë lokale, janë zhvilluar 8-të ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Philadelphia 76ers vs Orlando Magic 109-119,

Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings 111-118,

Oklahoma City Thunder vs Golden State Warriors 120-128,

San Antonio Spurs vs Washington Wizards 106-127,

Dallas Mavericks vs Detroit Pistons 111-105,

Phoenix Suns vs Toronto Raptors 114-106,

Portland Trail Blazers vs Atlanta Hawks 129-125 dhe

Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers 121-104.

Kjo ishte humbja e 28-të kampionale për Lakers, ndërsa Nets triumfuan për herën 31-të.