Nasri në mbipeshë, fotoja e tij bëhet virale në internet

Nasri në mbipeshë, fotoja e tij bëhet virale në internet

NULL NULL
6 days më parë

Futbollisti Samir Nasri, para afro një muaji është pensionuar nga futbolli aktiv.

Mesfushori francez ishte befasia e ndeshjes bamirëse që e ka organizuar Olympique Marseille.

Në fotot e publikuara 34 vjeçari, u shfaq në mbipeshë.

Si duket se ai po kënaqet në maksimum me pushimin.

Pamjet janë bërë virale dhe po bëjnë xhiro në internet.