Naser Kelmendi dënohet me katër vjet e tetë muaj burgim - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Naser Kelmendi dënohet me katër vjet e tetë muaj burgim

NULL NULL
nga Albert Bajrami 18.05.2023 14:59
naser kelmendi

Gjykata Themelore e Prishtinës e ka shpallur aktgjykimin dënues ndaj Naser Kelmendit.

“Ai është dënuar me 4 vjet e 8 muaj burgim”, ka konfirmuar për KlanKosova.tv, zëdhënësja e gjykatës, Mirlinda Gashi.

“Vendimi ndaj Kelmendit është marrë në mungesë të tij”, ka shtuar ajo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS