Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Naser Bajrami rrëfen karrierën në Klan Kosova FM (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 28.02.2024 16:01

Një nga boksierët e kohës së artë të boksit në Prishtinë, Naser Bajrami, ka rrëfyer karrierën e tij në emisionin Smash me Shpendin në Klan Kosova FM.

Bajrami që nga adoleshenca ishte bashkangjitur tek Klubi i Boksit Prishtina, duke shijuar sukseset në ish Jugosllavi, nën drejtimin e trajnerit Lah Nimani.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.