Napoli shënon golin e tretë ndaj Milanit (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Napoli shënon golin e tretë ndaj Milanit (VIDEO)

NULL NULL
04/10/2015

Napoli po e shkatërron Milanin si mysafir, duke e shënuar golin e tretë përsëri me anë të Lorenzo Insigne në minutën e 68-të.

Fantazisti italian shënoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë, të dytin personal në këtë takim.

Skuadra rosonere po vuan gjatë gjithë lojës dhe e ka pasur shumë vështirë të dalë përpara me lojë, mos lidhshmëria e lojës dhe mbrojtja e dobët e ka penalizuar që tre herë radhazi brenda kësaj ndeshjeje.

https://www.youtube.com/watch?v=6EPxDLQPLk8